درباره ما

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
image

درباره ما

شرکت مهندسی 20 پروژه لردگان از سال 1389 در شهر لردگان فعالیت خود را در تشکیل و جمع آوری تیم نرم افزاری آغاز نمود و تاکنون با توجه به رشد تکنولوژی و زبان های برنامه نویسی خودرا به روز نگه داشته است..

از نخستین روز تا کنون بر آن بوده ایم که با ضمانت محصولات و پروژه های نرم افزاری خود و ارائه راهنمایی های علمی و تجربی ، در دستیابی به نتیجه مطلوب با مشتریانمان همراه باشیم و در این راستا کوشیدیم تا با بهره گیری از تجهیزات و علم روز دنیا و همچنین گسترش تولید و پشتیبانی واحد تحقیق و توسعه،حامیان قوی تری برای مشتریانمان باشیم.همواره اهداف مديران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهاي مشتريان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ترين تکنولوژي هاي روز دنیا به سراسرکشور می باشد.

سوابق ما

تولید انواع نرم افزار برای اکثر پلتفرم ها ،طراحی و برنامه نویسی با تکنولوژی روز دنیا.

ماموریت ما

تحلیل؛ طراحی؛ تولید؛ استقرار و پشتیبانی نرم افزارهای سفارش مشتری بخش عمومی؛ دولتی؛ وزارتخانه ها؛ سازمانها و شرکتهای وابسته به دولت و همچنین ارایه خدمات نرم افزاری اینترنتی و میزبانی وب و طراحی صفحات وب و انواع برنامه نویسی و انجام پروژه های فناوری اطلاعات از اهداف اصلی و ماموریت رسمی این شرکت می باشد.

چرا ما؟

این شرکت باور دارد که لازمه رسیدن به جامعه اطلاعاتی و همچنین تولید و توزیع دانش احتیاج به آموزش دارد؛ هیچ شرکتی نباید ادعا کند برترین است و هیچ فردی نباید فکر کند که تمام علم را می داند؛ آموزش و به روز.

تیم فوق العاده ما

پشتکار و تجربه عضو ثابت تیم ماست.